Tel.: 0535 497 60 08      Mail: detayyapi44@gmail.com

Hakkımızda / Kurumsal

2002 Yılında Tesisat,Isıtma sistemleri alanında faaliyete başlayan firmamız geçen zaman içerisinde kendini geliştirerek,konut ve yapılarda Isıtma sistemleri üzerinde kendini geliştirerek  gelişimini sürdürmektedir.


Detay Teknik,Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı ticaret ve hizmeti kendisine ilke edinmiş bir firmadır.Bu anlayış iş başlangıçtan itibaren iş teslim ve sonraki süreç içinde geçerlidir.Bunu sağlamak için de,işimizi sevmek,yeniliklere açık olmak,alanımızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve müşteri haklarına saygılı olmanın bilincini taşıyoruz.

 

Detay Teknik olarak, alanımızdaki bütün bilgi,birikim ve tecrübeye sahip,Mesleki Yeterlilik belgelerini almış,kendini her geçen gün geliştiren ve yenileyen,tüm iş ve hizmetlerimizde A kaliteyi sunmaya çalışan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz...
Detay Teknik,müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve hatta üzerine çıkmak için kendini sürekli olarak geliştirmeyi,Kombi&Petek ve ısıtma sistemlerindeki bir çok arızayı hızlı ve etkin bir şekilde gidermeyi,Hizmetlerinde en uygun maliyetle en başarılı işler çıkararak ve Çözüm odaklı çalışmasıyla sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Detay Teknik, Etkili,Hızlı ve Pratik Çözümler sunar..

 

Detay Teknik, Bir Detay Yapı Malatya Kuruluşudur.